Witamy na stronie działu napraw oraz regeneracji wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy firmy Auto Service Warowny Sp. J. Bosch Service z Ryk.

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie naprawy, regeneracji, testowania, czyszczenia oraz uszczelnienia wtryskiwaczy Common Rail, wtrysków mechanicznych, pompowtryskiwaczy.

Masz pytania, wątpliwości, chcesz wysłać wtryskiwacz? Zadzwoń!
tel. 81 865 11 01, kom. 690 918 918

Wtryskiwacze ze względu na konstrukcje dzielimy na: mechaniczne ( 1 i 2 sprężynowe w tym czopikowe i otworkowe), common rail cewkowe oraz commonrail piezoelektryczne. Do grupy wtryskiwaczy można zaliczyć pompowtryskiwacze, które jak sama nazwa wskazuje łączą w sobie pompę i wtryskiwacz otworkowy. Wszystkie wyżej wymienione typy wtryskiwaczy można sprawdzić, naprawić lub zakupić w naszym serwisie.

Ze względu na różnorodność i złożoność nowoczesnych wtryskiwaczy common rail niemożliwe jest jednoznaczne określenie, który z wtryskiwaczy będących w samochodzie jest niesprawny. Dlatego też uruchomiliśmy usługę „selekcji uszkodzonego wtryskiwacza” polegającą na przetestowaniu dostarczonego kompletu wtryskiwaczy oraz określeniu, które spośród nich wymagają naprawy ( usługa selekcji polega jedynie na sprawdzeniu kpl. wtryskiwaczy na stole probierczym i wskazaniu wtryskiwacza, który nie przeszedł procedury testowej, bez oceny uszkodzeń). Selekcja kompletu objęta jest ceną promocyjną –zadzwoń 81 8651101, 81 8656120 lub napisz warowny@bosch-service.pl.

Dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu serwisu i doświadczonej kadrze na naprawiane wtryskiwacze udzielamy rocznej gwarancji bez limitu kilometrów.

Sprawdź nasze aukcje na portalu Allegro.pl
display_Slajd2

Zapisz się do naszego newslettera

Chcę dostawać newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować).

FreshMail.pl
 


Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl